Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden

  • 500 m²

Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden Forestville oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak The Spit Bridge to Manly Walk w 2 km.

W obiekcie znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem. Suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe również zapewniają komfort.

Willa oferuje aneks kuchenny, a także jadalnię. W kuchni znajdują się czajnik elektryczny, piekarnik i szklane naczynia. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Forest Wood Fired Pizza, 5 km od obiektu.

Avoca Beach leży 39 km od domu wakacyjnego, a Przystań Roseville Bridge jest w około 3 km. W ciągu około 10 min jazdy od willi znajduje się Sala widowiskowa Glen Street Theatre. Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden jest położona niedaleko od dworca autobusowego Carlyle Rd at Sylvan Ave.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden Forestville
Beautiful 5 Bedroom House With Gaming Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful 5 Bedroom House With Gaming Room

536 m od nieruchomości
The Forest Nest - Private Garden Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Forest Nest - Private Garden Studio

9.2
Wspaniały 48 opinii
999 m od nieruchomości
USD 196 USD 176
za noc
Kozyguru | Forestville | Charming 3Br House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kozyguru | Forestville | Charming 3Br House

8.7
Świetny 3 opinie
2 km od nieruchomości
USD 464 USD 418
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    26 km

    Stacje kolejowe

    Lindfield
    2,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Atrakcje

    • Stoły bilardowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Pralnia

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Sala zabaw

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden posiada parking dla gośći?
      Tak, Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden zapewnia prywatny parking samochodowy dla gości.
    • ❓
      Ilu gości może przyjąć Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden?
      Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden oferuje zakwaterowanie dla 10 osób.
    • ❓
      Czy Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden ma kuchnię?
      Tak, Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden zapewnia aneks kuchenny.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    26 km

    Stacje kolejowe

    Lindfield
    2,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa East Lindfield Family Retreat With Pool & Garden Forestville

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij